blank

Vatanı sevdiğinizi hangi davranışlarınızla gösterirsiniz

Bu konu admin tarafından 1 ay önce açıldı, 14 kere okundu ve 2 Cevap verildi.
admin
blank
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 54
Yanıt Sayısı: 4
1 ay önce

Vatanımı sevmek demek onun için yılmadan çalışıp, iyi bir mühendis yada bilim adamı olmak,bu şekilde ülkesine faydalı olmaktır.Milli değerlerden olan Bayrak ve İstiklal Marşımıza saygı göstererek, devletimizin koymuş olduğu yasalara uyarak, tarihi eserleri koruyarak ve ülkemizi dış güçlerden koruyarak vatanımızı sevdiğimizi gösterebiliriz. gösterebiliriz.

admin
admin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 54
Yanıt Sayısı: 4
1 ay önce yazdı
Vatanımızı ve milletimizi niçin sevmeliyiz Her ülkenin kendine ait toprağı çok ciddi mücadeleler ile kazanılmıştır. Bir çok insan vatan toprağı yüzünden hayatını kaybetmiş bir çok insan yaralanmış kan dökmüştür.Vatanı korumak herkesin başlıca görevlerinden birisi olmaktadır.Tarihe bakıldığında büyüklerimiz, dedelerimiz verdikleri mücadeleler sayesinde vatan topraklarını korumuş milletinin dağılışını, engellemiştir.Vatan demek insanların evi demek,yuvası demektir.
admin
admin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 54
Yanıt Sayısı: 4
1 ay önce yazdı
Vatanımızı niçin sevip korumalıyız kısaca Vatanı bir milletin yuvası olarak adlandırabiliriz. Nasıl ki evsiz bir aile ortamı olmazsa aynı şekilde vatansız bir millette düşünülemez.Vatan demek bir milletin üzerinde yaşamış olduğu topraklara verilen addır.Vatan biz insanlar için çok değerli ve önemli olmaktadır.Dünya üzerinde bir çok vatan yer almaktadır.Her ülkenin kendine ait toprağı çok ciddi mücadeleler ile kazanılmıştır. Bir çok insan vatan toprağı yüzünden hayatını kaybetmiş bir çok insan yaralanmış kan dökmüştür.Vatanı korumak herkesin başlıca görevlerinden birisi olmaktadır.Tarihe bakıldığında büyüklerimiz, dedelerimiz verdikleri mücadeleler sayesinde vatan topraklarını korumuş milletinin dağılışını, engellemiştir.Vatan demek insanların evi demek,yuvası demektir.
Konuya Bir Cevap Yazın

  • 12 Kayıtlı Üye
  • 154 Konu
  • 123 Cevap
  • Son Üye Sihem
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • MODERATÖR (1)